Kurumsal Bağış

Kurumunuzun sosyal sorumluluk stratejisinin bir parçası olarak KAÇUV’un çalışmalarını destekleyerek toplumda değişimin bir parçası olabilir, sektörünüzde fark yaratabilirsiniz.

KAÇUV, çocuklar ve ailelerine tedavi süresince verilen destek hizmetlerinin sürdürülebilir kılmak ve hizmetleri çeşitlendirerek daha fazla çocuğa ulaştırmak adına kurumsal desteğe ihtiyaç duyuyor. Siz de kurumsal bağışçı olarak Aile Evi ve hastane faaliyetlerinin sürdürülebilirliğine destek olabilirsiniz.

Yapılan bağışlar ile KAÇUV’un daha fazla çocuğa ulaşmasına katkıda bulunurken aynı zamanda kurum çalışanlarının sosyal sorumluluk kültürünün gelişmesini ve kurumsal aidiyetin artmasını sağlayabilirsiniz.

Kurumsal bağışa dair sorularınız için: esra.kutman@kacuv.org

Kurumsal Bağış Seçenekleri

Ürün İşbirliği

Bir alışveriş, bir sosyal sorumluluk…
Kurumunuz tarafından sunulan ürün veya hizmetlerin satışından elde edilecek gelirin belirleyeceğiniz bir kısmını müşterileriniz adına bağışlayabilirsiniz. Satılan ürünlerde KAÇUV görsellerine yer vererek, müşterilerinize yaptıkları alışveriş ile kanser tedavisi gören çocuklara destek olabileceklerini anlatabilir ve çocukluk çağı kanserleri farkındalığının yaratılmasına destek olabilirsiniz.

Sertifika Bağışları

Özel günlerde (yeni iş tebriği, doğum günü, Anneler Günü, bayram, yılbaşı vb.), kurumunuzun çalışanlarına ve iş birliği yaptığınız diğer kurumlara KAÇUV sertifikalarından hediye edebilirsiniz.

Yardımseverlik Sportif Faaliyetleri

İstanbul Maratonu, Antalya Maratonu, KAÇUV Umut Koşusu, Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı gibi sportif etkinliklerde Gönüllü Kurumsal Takımınızı kurarak çalışma arkadaşlarınızla birlikte sportif yardımseverlik faaliyetlerinde bulunabilirsiniz. Takımınızla tedavi gören çocuklarımız için hem bağış toplayabilir hem de farkındalık yaratabilirsiniz.

KAÇUV Aile Evleri’nde Oda Sahiplenme

Aile Evleri sizin desteklerinizle yuvaya dönüşüyor!
Aile Evleri kanser tedavisi için yaşadıkları şehri, evlerini, kardeşlerini ve arkadaşlarını uzakta bırakarak İstanbul’a gelen çocuklar ve ailelerine ücretsiz konaklama, gıda, giyim, psikolojik ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor. Aile Evleri’nin sürdürülebilirliği bireysel ve kurumsal bağışçıların destekleri ile sağlanıyor.

Siz de kurumsal desteklerinizle bir odanın giderlerini sahiplenerek Aile Evleri’nin Manevi Ailelerinden biri olabilir, dilediğiniz süre boyunca çocuklarımız ve ailelerine destek olabilirsiniz.

Fon / Hibe Projeleri

Kurumunuzun ulusal veya uluslararası bağış fonlarını için KAÇUV’un geliştirdiği projeleri sunabilirsiniz.

Kaynak Geliştirme Etkinlikleri

Kurumunuzda / Okulunuzda düzenleyeceğiniz konser, kermes, tiyatro vb. etkinlikler ile KAÇUV faaliyetlerine katkı sağlayabilirsiniz.

Umut Kafe

Tedavinin gerektirdiği ihtiyaçları karşılamak ve geride kalan diğer aile fertlerinin geçimini sağlamak için İstanbul’da geçici ya da kalıcı bir iş bulması güç olan ailelere destek olmak amacıyla hayata geçen Umut Kafe gezgin bir kafe olarak hizmet veriyor ve KAÇUV Aile Evleri’nde konaklayan annelere istihdam sağlıyor.

Anneler tarafından hazırlanan atıştırmalıklar her gün farklı bir noktaya giden Umut Kafe’de servis ediliyor. Siz de Umut Kafe’yi kurumunuzda veya çeşitli etkinliklerde ağırlayarak ailelere destek olabilirsiniz.
Detaylı bilgi için: umutkafe@kacuv.org 

Umut Dükkanı

Özel günlerde çalışanlarınıza ve müşterilerinize vereceğiniz hediyeleri KAÇUV Umut Dükkanı’ndan tercih edebilirsiniz.

Farklı ürün kategorilerini www.kacuvumutdukkani.org üzerinden inceleyebilir, bütçe seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz: umutdukkani@kacuv.org

Ayni Destekler

Kurumunuzun ürünlerinden ihtiyaçlar doğrultusunda KAÇUV Aile Evleri ve hastane servisleri için ayni destek sağlayabilirsiniz.

Nerede Yaşam Varsa,
Orada Umut Vardır

Gönüllülerimiz Çocuklara,
Ailelerine Umut Oluyor