Kurumsal Bağış

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı, kanser tedavisi gören çocuklar ve ailelerine tedavi süresince verdiği destek hizmetlerinin sürdürülebilirliğini sağlamak, hizmetlerini çeşitlendirerek daha fazla çocuğa ulaşmak için kurumsal desteğe ihtiyaç duyuyor.
Kurumsal bağış yaparak Aile Evi ve hastane faaliyetlerimizin sürdürülebilirliğine destek sağlayabilir Umut Elçisi olabilirsiniz.
Yapılan bağışlar ile KAÇUV’un daha fazla çocuğa ulaşmasını sağlanırken, kurum çalışanlarının da sosyal sorumluluk kültürünün gelişmesi ve kurumsal aidiyetin artması desteklenecektir.
Kurumsal bağış yaparken:
İletişimde olduğunuz kurumlar adına bağış yapabilir ve yeni Umut Elçilerimiz olmalarını sağlayabilirsiniz.
Uygulayacağınız Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi ile hedef kitlenizi de dahil edebileceğiniz bir bağış kampanyası hayata geçirebilirsiniz.
Kurumunuzun ulusal veya uluslararası bağış fonlarını için Vakfın geliştirdiği projeleri sunabilirsiniz.

Proje ve Etkinlik Sponsorluğu:

Tedavileri süren çocuklar uzun bir süre hastanede kalırken, tüm zamanlarını hastane içerisinde ve sadece belli kişiler ile iletişim kurarak geçirmekteler. Büyüme çağındaki çocuklar için sosyal çevreden uzak olan bu ortam, onların psikolojik ve sosyal gelişimlerini olumsuz yönde etkilemektedir.
KAÇUV, kanser tedavisi gören çocukların hastanede kaldıkları dönemde sağlıklı akranlarına göre geri kaldıkları sosyal hayata katılımlarını desteklemek amacıyla içeriği uzmanlar tarafından geliştirilmiş oyun tabanlı etkinlikler yürütür. Etkinlikler, kanserli çocukla çalışma eğitimi almış KAÇUV Gönüllüleri tarafından hastanelerde uygulanır.
Çocukları, bu uzun ve zorlu süreçte yalnız bırakmayarak hastanelerdeki etkinliklerimize destek olabilirsiniz. Projelerimize sponsor olarak mümkün olduğunca fazla çocuğa ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

KAÇUV Proje Alanları:
  • Kanser tedavisi gören çocuklara için geliştirilecek etkinlikler
  • Aileler için bilinçlendirme programları
  • Toplumsal farkındalık yaratacak araştırma projeleri
  • Çocukluk çağı kanseri alanına yönelik yayınlara sponsor olabilirsiniz.
Ürün İşbirliği:

Bir alışveriş, bir sosyal sorumluluk…
KAÇUV, Hastane ve Aile Evi odaklı faaliyetler İle birlikte çocukluk çağı kanserlerine yönelik toplumsal farkındalık yaratmayı hedefliyor.
Sizler de kurumunuz aracılığı ile toplumsal farkındalığı arttırırken KAÇUV’a destek olabilirsiniz.
Kurumunuz tarafından sunulan ürün veya hizmetlerin satışından elde edilecek gelirin belirleyeceğiniz bir kısmını müşterileriniz adına bağışlayabilirsiniz. Satılan ürünlerde KAÇUV görsellerine yer vererek, müşterilerinize yaptıkları alış veriş ile kanser tedavisi gören çocuklara destek olabileceklerini anlatabilir ve çocukluk çağı kanserleri farkındalığının yaratılmasına destek olabilirsiniz.
Kurumsal Bağış ve işbirlikleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için; bagis@kacuv.org adresine e-posta gönderebilir veya 212 291 3110’u arayarak Kaynak Geliştirme Bölümümüze ulaşabilirsiniz.

Aile Evi Oda Sahiplenme:

Aile Evi sizin de eviniz olsun…
2012 yılında hizmete başlayan Aile Evi; kanser tedavisi için yaşadıkları şehri, arkadaşlarını, kardeşlerini ve evlerini uzakta bırakarak İstanbul’a gelen çocuklar ve ailelerine konaklama ve bakım desteği sunuyor.
Aile Evi’nde her aileye kendi evleri gibi yaşayabilecekleri bir oda tahsis edilerek, çocuklara oyun bahçesi, oyun odası ve bilgisayar odası gibi ortak alanları hep birlikte paylaşıyorlar.
Aile Evi, bireysel ve kurumsal bağışçıların desteği ile kuruldu ve faaliyetlerini sürdürüyor.
Aile Evi’ne bireysel veya kurumsal destek olarak, bir odasının Manevi Ailesi olup giderlerini sahiplenerek dilediğiniz süre boyunca çocuklarımız ve ailelerine destek olabilirsiniz.
Manevi Aile olmak için bagis@kacuv.org adresine e-posta gönderebilir veya 212 291 3110’u arayarak Kaynak Geliştirme Bölümümüze ulaşabilirsiniz.

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options