umutkosusu_slider

KAÇUV Umut Koşusu

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) olarak Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Sivil Toplum Destek Programı II kapsamında yürüttüğümüz “Sürdürülebilir Fon Yönetimi ve Sistemleri Projesi” çerçevesinde 22 Eylül 2019 Pazar günü Büyükada’da KAÇUV Umut Koşusu’nu gerçekleştirdik.

Çocukluk çağı kanserine dikkat çekmek, bu konuda kamuoyunda farkındalık oluşturmak ve erken tanının önemini vurgulamayı hedeflediğimiz koşuda 2 bine yakın katılım olurken, her yaştan gönüllü çocukluk çağı kanserine farkındalık için koştu.

Mehmet Bölük Parkı’ndan başlayan koşu 11,2 km’lik bir parkurda gerçekleşti. Koşunun ardından dereceye girenlere ödüllerini Adalar Kaymakamı Mustafa Ayhan, Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül, KAÇUV Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Öncer, KAÇUV Yönetim Kurulu Üyesi Nur Alpınar tarafından takdim edildi. Genel erkek kategorisinde koşunun birinciliğini Fatih Küçüker, ikinciliğini Musa Achilov, üçüncülüğünü ise Fatih Kuşkurdan aldı. Genel kadın kategorisinde ise birinciliği Rojin Selgi, ikinciliği Hülya Tanrıyaşükür, üçüncülüğüde Özlem Öztürk aldı.

Koşuya dair tüm fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.
Koşu Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=x4109nOsG6U

Koşu Sonuçları

Erkekler – Zaman Sıralı

Kadınlar – Zaman Sıralı

Yaş Grupları

Paylaşın:
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options