UPS Hoş geldin Paketleri Projesi

466577493_640 (1)

 

UPS Türkiye’nin desteği ile UPS Vakfı’nın fonundan kanser tedavisi gören çocuklar ve aileleri için birçok projeyi hayata geçiriyoruz.

Aile Evi Destek Projesi: Çocuklarının tedavisi için şehir dışından İstanbul’a gelen sosyo-ekonomik yönden dezavantajlı ailelere uzun dönemli ve hijyenik yaşam alanı sağlamak için kurulan Aile Evi’nin hizmetlerini çeşitlendirerek arttırmak ve ailelerin hastalık süreçleri hakkında bilgi edinerek farkındalığı artırmak amaçlandı.

UPS Çocukluk Çağı Kanserleri Bilgilendirmesi Projesi: KAÇUV’un öncülüğünde hazırlanan 22 farklı broşür ile hem kanser türleri hakkında hem de gönüllülük hakkında bilgilendirici broşürler hazırlandı. Türkiye çapındaki hastanelerin hematoloji ve onkoloji poliklinik ve klinikleri dağıtılması planlanan proje ile ailelerin hastalık türleri hakkında doğru bilgilere erişmesi öncelikli olarak hedeflenmiştir.

Hoş geldin Paketleri Projesi: Hoş geldin paketleri projesi ile kanser tedavisi sebebiyle hastaneye yatan çocukların uzun tedavi yatışları süresince ihtiyaç duyabilecekleri malzemeleri onlara sağlamak ve tedavi süreçlerini kolaylaştırmayı planladık.

Paylaşın:
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options