Umutlu Kutular

garantifactoring_umutlukutular-16

Vakfımız,Umutlu Kutular projesini 2016 senesinden itibaren İstanbul’da 7 farklı hastane toplam 9 pediatrik hematoloji ve onkoloji servisinde sürdürmektedir. Proje kapsamında hastane servislerine gıda ve temizlik paketleri, ailelere kişisel bakım ürünlerinden oluşan paketler ve çocuklar için de etkinlik paketi alımı yapılmakta ve dağıtılmaktadır.

Uygulama alanları;

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi,

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi,

İ.Ü. Onkoloji Enstitüsü,

Okmeydanı E.A.H. Hematoloji ve Onkoloji Servisleri,

Şişli Hamidiye Etfal E.A.H.,

Kanuni Sultan Süleyman E.A.H.,

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe E.A.H.,

Marmara Üniversitesi  Pendik E.A.H.

Paket İçerikleri:

Aile Paketi içerik; Diş fırçası, diş macunu, kadın pedi, kolonya, deodorant, duş jeli, el kremi, şampuan, maske, kâğıt havlu.

Gıda ve Temizlik Paketi içerik; çay, makarna, şeker, kırmızı mercimek, nohut, tuz, arpa şehriye, tel şehriye, yeşil mercimek, çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı, bulaşık makinesi deterjanı, sünger, mutfak bezi, un, salça, pirinç, bulgur, zeytin yağı, çamaşır suyu, Nescafe, Türk kahvesi, küp şeker, pul biber, karabiber, kekik, nane, cif, vanilya, kabartma tozu, kakao, buzdolabı poşeti, pişirme kâğıdı, alüminyum folyo.

Etkinlik Paket içerik; Maske, ahşap boyama vb. set etkinlikler, A4, resim ve grapon kağıtları, akrilik boya, ataş, balon, bant(tek ve çift taraflı), boncuk, boya (kuru, pastel, sulu, parmak), boya paleti, boyama kitabı, çay çubuğu, dil çubuğu, elişi kağıdı, tack-it, fırça, fon kartonu, hamur kalıpları ve şekillendirici, kalemtıraş, keçeli kalem, kıskaç, köpük bardak ve tabak, kurdeleler, makas, mandal, maşa raptiye, oynayan gözler, oyun hamuru, pipet, pipo telleri / şönil, ponpon, post-it, ps3 oyun, pul, puzzle, silgi, simli kalem, muşamba örtü(tek kullanımlık), yapışkanlı eva(düz renk), yapışkanlı sim, yapıştırıcı vb. malzemeler

Paylaşın:
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options